جهان, کانادا

واکنش معترضانه خواهر ناتنی مگان مارکل به اظهارات پرنس هری

واکنش معترضانه خواهر ناتنی مگان مارکل به اظهارات پرنس هری

مگان مارکل و پرنس هنری به همراه خانواده سلطنتی در مراسم کریسمس

درحالی که « مگان مارکل » هنوز رسما عضوی از خانواده سلطنتی بریتانیا نشده، اما آغاز حضور وی در این خانواده حاشیه‌‌‌‌‏هایی نیز به دنبال داشته است.

به گزارش گلوبال نیوز، « سامانتا مارکل گرنت »، به اظهارات اخیر پرنس هری در خصوص « محرومیت مگان از داشتن خانواده » واکنش نشان داد.

پرنس هری ۳۳ ساله، روز چهارشنبه در برنامه‌‌‌‌‏ای رادیویی ضمن صحبت درباره کریسمس « فوق‌‌‌‌‏العاده‌‌‌‌‏ای » که با حضور نامزدش مگان در خانواده سلطنتی گذراند، اظهار داشت که مگان از داشتن خانواده محروم بوده است.

پرنس هری گفت : « خانواده همیشه بخشی از کریسمس است و فکر می‌‌‌‌‏کنم ما اوقات شگفت‌‌‌‌‏انگیزی در کنار هم داشتیم. در کنار برادر و همسر برادرم و نیز گشت و گذار با بچه‌‌‌‌‏ها، کریسمس فوق‌‌‌‌‏العاده‌‌‌‌‏ای بود. کار مگان هم با حضور در اینجا و در کنار یک خانواده‌‌‌‌‏ که فکر می‌‌‌‌‏کنم او هرگز نداشته است، بسیار عالی بود. »

سامانتا که خواهر ناتنی مگان از ازدواج اول پدرش است، در واکنشی معترضانه در صفحه توییترش تاکید کرد که خواهرش مگان همیشه در طول زندگی‌‌‌‌‏اش صاحب خانواده‌‌‌‌‏ای بزرگ بوده است.

او همچنین به کتابی درباره زندگی مگان که اخیرا نوشته و بزودی منتشر می‌‌‌‌‏شود، اشاره کرد و نوشت که مردم با خواندن آن می‌‌‌‌‏‌‌‌‌‏توانند از چگونگی زندگی مگان مارکل مطلع شوند.

سامانتا ۵۲ ساله که سابقا مدل و بازیگر بوده، اظهار داشت : « وقتی او را به همراه پرنس هری مشاهده می‌‌‌‌‏کنم، موضوعی طبیعی و عادی است. می‌‌‌‌‏دانید که هر یک از ما اگر خوش‌‌‌‌‏شانس باشیم یک بار امکان زندگی و حیات داریم. این خوشحالی صرفا به خاطر بودن در خانواده سلطنتی نیست، بلکه موضوعی درباره عشق است و به همین سبب برای این دو فوق‌‌‏العاده است. »

در حالی که بسیاری از کاربران رسانه‌‏های اجتماعی اظهارات پرنس هری را نامناسب قلمداد کرده‌‌‌‌‏اند، بسیاری از کاربران نیز واکنش سامانتا را به نوعی تند و تلخ توصیف کرده‌‌‌‌‏ و او را به تلاش برای قرار دادن خود در مرکز توجهات متهم کرده‌‌‌‌‏اند.

ملکه الیزابت دوم و اعضای عالی رتبه خانواده سلطنتی، همراه با مگان و پرنس هری، روز دوشنبه برای برگزاری جشن کریسمس، در یک کلیسای محلی حضور یافتند.

مگان ۳۶ ساله، در نخستین حضور عمومی خود با ملکه، لبخندی به لب داشت و اندکی هم دست تکان داد. مگان و هری در راه بازگشت به محل اقامت ملکه ایستادند و با مردم محلی کمی گفتگو کردند.

آنها قرار است در ماه می ۲۰۱۸ با هم ازدواج کنند.

مطالب دیگر :
مسلمانان در چین؛ قربانی سرقت اعضای بدن

جاستین ترودو و طوفان توییتری کریسمسی تولد ۴۶ سالگی‌‌‌‌‏اش

خانه عروس آینده خاندان سلطنتی بریتانیا در تورنتو به فروش گذاشته شد