ورزش

مفقود شدن ناگهانی اسکی‌باز ایرانی در فنلاند

مفقود شدن ناگهانی اسکی‌باز ایرانی در فنلاند

مفقود شدن ناگهانی اسکی‌باز ایرانی در فنلاند
(tarafdari.com)

تیم ملی اسکی کشورمان برای حضور در رقابت‌های اسکی صحرانوردی قهرمانی جهان راهی کشور فنلاند شد و در حال حاضر از ترکیب تیم اعزامی یکی از ورزشکاران ناپدید شده و سایر اعضا خبری از او ندارند.

طبق آخرین اخبار به دست آمده و با اعلام یک منبع مطلع در فدراسیون اسکی پس از آنکه فقط « سید ستار صید » موفق به صعود به فینال شد، او به همراه « مصطفی میرهاشمی » سرمربی تیم ملی در فنلاند ماندند تا در فینال حضور داشته باشند و سایر اسکی‌بازان نیز به فرودگاه رفتند تا به کشورمان بازگردند. یکی از اسکی‌بازان به نام « علیرضا مقدید » که در مسابقه روز ۴ اسفند ماه در رده ۳۶ قرار گرفته بود، به یکباره غیب شده و خبری از او نیست.

خبرها حاکی از آن است که در فرودگاه مبدأ و در حالی که همه در حال حرکت به سمت هواپیما بودند، علیرضا مقدید از ملی‌پوشان جدا شده و پس از آن دیگر خبری از او نشده است. در حال حاضر فقط دو نفر از تیم اعزامی ایران « صید و میرهاشمی » در فنلاند باقی مانده‌اند و سایر اعضاء تیم اعزامی اسکی‌بازان بدون مقدید به ایران بازگشته‌اند و با توجه به این‌‏که گذرنامه این ورزشکار دست خودش نبوده، باید دید چه سرنوشتی در انتظار او خواهد بود.