ایران, فرهنگ و هنر

کلاه قرمزی همراه عروسک‌های جدید نوروز می‌‌آید

کلاه قرمزی، پسرخاله و پسرهمه زا

کلاه قرمزی، پسرخاله و پسرهمه زا

برنامه کلاه قرمزی پس از یک سال توقف با اضافه شدن چند شخصیت عروسکی جدید یکی از جذاب‌ترین مجموعه‌ها را برای نوروز ۹۶ طراحی کرده است.

مجموعه‌ تلویزیونی « کلاه قرمزی » که هر ساله جزء برنامه‌های پرمخاطب رسانه ملی در ایام نوروز محسوب می‌شود همیشه برای پخش در نوروز با اما و اگرهایی همراه بوده است. امسال هم این ماجرا بین تولیدکنندگان « کلاه قرمزی » با مدیران تلویزیون جریان داشت تا بالاخره ایرج طهماسب از پخش « کلاه قرمزی » با اضافه شدن چند عروسک جدید در نوروز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، آذرمیدخت آذر هوش ـ مدیر گروه کودک و خردسال شبکه دو معتقد است که همه عروسک‌ها در مجموعه « کلاه قرمزی » حضور دارند و در قسمت‌های مختلف از آنها استفاده خواهد شد و عروسکی حذف نخواهد شد و به احتمال زیاد بعد از تحویل سال از ۳۰ اسفند ماه هر شب روی آنتن خواهد رفت.

آذر هوش درباره‌ نبود دنیا فنی زاده عروسک‌گردان « کلاه قرمزی » می‌گوید : « در قسمت‌های قبلی مجموعه « کلاه قرمزی » مرحوم دنیا فنی‌زاده بیمار بودند و فردی کنار ایشان او را همراهی می‌کرد، در این سری از « کلاه قرمزی » نیز کسی به جای ایشان کار خواهد کرد. »

همچنین آذر هوش درباره پخش مجموعه « محله گل و بلبل » از ۲۷ اسفند ماه تا پایان ۱۳ اسفند و پخش مجموعه « فیلتیه‌ای‌ها » با عنوان « بهترین شو » در قالب مسابقه از ۲۰ اسفند خبر داد.