اجتماعی, ایران

سالن‌های شلوغ سینما در روزهای پایان سال

سالن‌های شلوغ سینما در روزهای پایان سال

سالن‌های شلوغ سینما در روزهای پایان سال
(cinscreen.com)

گرچه با رسیدن روزهای پایانی سال تب و تاب خرید شب عید و خانه تکانی بیشترین وقت مردم را پر می‌کند و مجتمع‌های تجاری مملو از جمعیت است، اما امسال سالن‌های سینما در واپسین روزهای سال بر خلاف انتظار شب‌های کم رونقی را نمی‌گذراند.

به گزارش هنر آنلاین، « فروشنده » تازه‌ترین اثر اصغر فرهادی با توجه به موفقیت‌های اخیرش تاکنون رقمی معادل ۱۵ میلیارد و ۷۱۵ میلیون تومان فروش داشته است.

« خوب، بد، جلف » اولین ساخته پیمان قاسم‌خانی و به تهیه‌کنندگی محسن چگینی و عبدالله اسکندری یک کمدی فانتزی است که با استقبال خوبی مواجه شده و در طی ۱۶ روز و با در اختیار داشتن ۹۱ سالن در کشور توانست به فروش ۳ میلیارد و ۸۵ میلیون تومانی دست یابد.

« هلن » ساخته علی اکبر ثقفی طی ۹ روز اکران و با در اختیار داشتن ۴۱ سالن سینمایی ، توانسته تاکنون ۱۲۰ میلیون تومان فروش داشته باشد. فیلم « سلام بمبئی » ساخته قربان محمدپور که این روزها اخباری مبنی بر ساخت فصل دوم این فیلم هم شنیده می‌شود، پس از گذشت ۹۲ روز از آغاز اکرانش موفق به فروش ۱۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان شده است. « سلام بمبئی » ملودرامی عاشقانه بوده و داستان آشنایی یک دختر هندی و یک پسر ایرانی را روایت میکند که هر دو دانشجوی پزشکی هستند و درگیر اتفاقات پیچیده‌ای می‌شوند.

خانه‌ای در خیابان چهل ویکم، هفت ماهگی، مبارک و افسونگر دیگر فیلم‌هایی هستند که این روزها روی پرده نقره‌ای قرار دارند.