جامعه, چین

آزار جنسی کودکان یک مهدکودک در چین

آزار جنسی کودکان یک مهدکودک در چین

افشای آزار جنسی کودکان و تزریق داروهای ناشناس به آنها در یک مهدکودک در پایتخت چین موجب برانگیخته شدن خشم والدین کودکان و مردم این کشور شده است. چند هفته پیش نیز ادعاهایی مبنی بر آزار کودکان در یک مرکز نگهداری کودکان در شانگهای مطرح شد.

به گفته رویترز تصاویر تلویزیونی والدین عصبانی کودکان را در حالی نشان می‌دهد که بیرون از مهدکودک تجمع کرده‌اند. پلیس چین در حال بازجویی از کارکنان این مهدکودک و بررسی تصاویر ضبط شده توسط دوربین‌های مداربسته مهدکودک است.

والدین می‌گویند که به بچه‌ها قبل از خواب عصرگاهی قرص‌های نامعلومی خورانده می‌شده است و روی بدن کودکان جای تزریق آمپول‌هایی نامشخص دیده می‌شود.

آنها می‌گویند که بچه‌هایشان که بعضاً سه سال بیشتر نداشتند گفته‌اند که در مهدکودک یک مرد کاملاً برهنه در حالی که وانمود می‌کرده است که قصد معاینات پزشکی دارد، کودکان را آزار و اذیت کرده است. همچنین گفته شده که مربیان، برخی کودکان را مجبور می‌کردند برهنه در برابر سایرین بایستند.

در پی انتشار این اخبار سهام شرکت آر وای بی، که مهدکودک نامبرده متعلق به این شرکت است در بورس‌های معتبر سقوط کرده است. آر وای بی، که یک گروه بزرگ و سرشناس آموزشی است با انتشار بیانیه‌ای به خاطر وقایع پیش آمده از والدین و مردم عذرخواهی کرده است.

به گفته رویترز در سال ۲۰۱۵ نیز دادگاهی در استان جیلین، دو مربی یک مهدکودک را به اتهام آزار جنسی کودکان محاکمه کرد.

مطالب دیگر :

چرا تمرین معنوی و آرامش بخش فالون دافا در چین تحت آزار و شکنجه قرار دارد (ویدئو)

افزایش مجردها، نتیجه سیاست‌ تک فرزندی و سقط جنین اجباری در چین

راه کارهایی برای خواباندن کودکان بدخواب